Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Zebranie z rodzicami - 13 maj

Olza, dnia 07.05.2019 r.

Olza, dnia 07.05.2019 r.

OGŁOSZENIE

Dyrektor Przedszkola Publicznego im. Jana Brzechwy w Olzie informuje rodziców, iż dnia 13.05.2019 r. t. j. poniedziałek odbędzie się zebranie ogólne dla wszystkich rodziców dzieci z grupy starszaków oraz średniaków, o godz. 16.30w P.P. im. Jana Brzechwy w Olzie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców.

Plan zebrania:

  1. Przywitanie zebranych gości przez dyrektora placówki i przekazanie informacji z prowadzonego nadzoru. Spotkanie z panią dyrektor SP im. Karola Miarki                                mgr Dorotą Domańską oraz z wychowawcą klasy I w roku szkolnym 2019/2020 panią mgr Gerdą Ciuraj.
  2. Zaprezentowanie przez firmę P.H.U. EPAX monitorów dotykowych oraz tablic interaktywnych.
  3. Przedstawienie informacji dotyczących: funkcjonowania przedszkoli dyżurujących w Gminie Gorzyce w czasie przerwy wakacyjnej (lipiec 2019 – SP Bluszczów, sierpień 2019 – PP Olza.
  4. Ustalenie szczegółów „Dnia Rodziny”
  5. Propozycja rodziców dot. zakończenia roku szkolnego.
  6. Zapoznanie rodziców z przeprowadzoną obserwacją dzieci 3,4,5 letnich oraz diagnozą dzieci 5 i 6 letnich w roku szkolnym 2018/2019 – podsumowanie diagnozy. Przedstawienie podsumowania zajęć z języka angielskiego i zajęć logopedycznych.  
  7. Wolne głosy i wnioski.
  8. Spotkanie w grupach z nauczycielami.
Copyright © 2013. Strona przygotowana przez firmę SMARTIS Rights Reserved.