Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Ogłoszenie o zebraniu dla rodziców - wrzesień 2019r.

Olza, dnia 19.08.2019

OGŁOSZENIE

Dyrektor Przedszkola Publicznego im. Jana Brzechwy w Olzie informuje rodziców, iż dnia 29.08.2019 r. t. j. czwartek odbędzie się zebranie ogólne dla wszystkich rodziców dzieci  przyjętych od września 2019r. do grupy starszaków oraz średniaków. Zebranie odbędzie się o godz. 16.30 w P.P. im. Jana Brzechwy w Olzie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców.

Plan zebrania:

  1. Wystąpienie dyrektora placówki mgr Krystyny Wolnik, przywitanie rodziców oraz zaproszonego gościa – dyrektora SP im. Karola Miarki w Olzie - mgr Dorotę Domańską.
  2. Wystąpienie zaproszonego gościa- przedstawienie zmian organizacyjnych, które będą dotyczyły placówki od września 2019r.
  3. Przedstawienie oferty firm ubezpieczeniowych ( m.in. Warty, Silesia oraz Generali) – wybór indywidualny rodziców.
  4. Przedstawienie przez dyrektora placówki statutu .
  5. Wybór składu członków Rady Rodziców na rok szkolny 2019/2020.
  6. Przedstawienie i szczegółowe omówienie podstawy programowej do pracy dydaktyczno – wychowawczej w roku szkolnym 2019/2020 oraz programów nauczania obowiązujących w roku szkolnym 2019/ 2020 przez wychowawczynie grup oraz dyrektora przedszkola.
  7. Omówienie spraw bieżących.
  8. Spotkanie w grupach z nauczycielkami.
Copyright © 2013. Strona przygotowana przez firmę SMARTIS Rights Reserved.