Grupa Średniaki - Mali Patrioci
           wychowawczyni - Monika Klimek

Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości-średniaki

W dniu 9 listopada obchodziliśmy 100-lecie Odzyskania Niepodległości. W tym dniu od rana widoczne były akcenty patriotyzmu. Najpierw wykonywaliśmy chorągiewki, póżniej o godz. 11.11 przedszkolaki wraz z calym personelem  przedszkola odśpiewały wszystkie cztery zwrotki hymnu narodowego, po czym z chorągiewkami przeszliśmy ulicami Olzy. Po obiedzie odegraliśmy scenkę "Polska biało-czerwoni" czyli dzieje odzyskania przez Polskę Niepodległości. Natomiast o godz. 17.00 wraz ze szkołą wystapiliśmy w obchodach w Ośrodku kultury w Olzie z patriotycznymi pieśniami.

Doświadczenia_średniaki

W tym dniu dzieci uczyły się profilaktyki zębów, a także poprzez doświadczenia porównywały na przykładzie jajek, pomalowanych pastą do zębów oraz bez pasty, które są trwalsze (oczywiści te pomalowane pastą).

Dzień przedszkolaka w średniakach

Dzień 20 września był dla nas wyjątkowy, bowiem świętowaliśmy "Dzień przedszkolaka".
W tym dniu dzieci od rana czuły się wyjątkowo, bowiem wszystkie nauczycielki złożyły im życzenia oraz zaspiewały odświętnie "Sto lat". Potem były wspólne zabawy w sali, a także na świeżym powietrzu. Na koniec wszystkie Przedszkolaki otrzymały upominek w postaci "Dinozaura". Życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności wszystkim przedszkolakom.

Copyright © 2013. Strona przygotowana przez firmę SMARTIS Rights Reserved.