Grupa  Starszaki - Orły
wychowawczyni - Edyta Jagiełło

Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości

W dniu 9 listopada obchodziliśmy 100-lecie Odzyskania Niepodległości. W tym dniu od rana widoczne były akcenty patriotyzmu. Najpierw wykonywaliśmy chorągiewki, póżniej o godz. 11.11 przedszkolaki wraz z calym personelem  przedszkola odśpiewały wszystkie cztery zwrotki hymnu narodowego, po czym z chorągiewkami przeszliśmy ulicami Olzy. Po obiedzie odegraliśmy scenkę "Polska biało-czerwoni" czyli dzieje odzyskania przez Polskę Niepodległości. Natomiast o godz. 17.00 wraz ze szkołą wystapiliśmy w obchodach w Ośrodku kultury w Olzie z patriotycznymi pieśniami.

Doświadczenia zęby

W tym dniu uczylismy się profilaktyki zębów, więc oprócz zapoznania się z prawidłowym ich czyszczeniem, dzieci dowiedziały się, że jeśli nie będą dbały o zęby to kwasy zniszczą je podobnie jak ocet zniszczył skorupkę jajka.

Dzień przedszkolaka

Dzień 20 września był dla nas wyjątkowy, bowiem świętowaliśmy "Dzień przedszkolaka".
W tym dniu dzieci od rana czuły się wyjątkowo, bowiem wszystkie nauczycielki złożyły im życzenia oraz zaspiewały odświętnie "Sto lat". Potem były wspólne zabawy w sali, a także na świeżym powietrzu. Na koniec wszystkie Przedszkolaki otrzymały upominek w postaci "Dinozaura". Życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności wszystkim przedszkolakom.

Copyright © 2013. Strona przygotowana przez firmę SMARTIS Rights Reserved.